sięgnij gwiazd
Drukuj stronę

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi pracami, które mieliśmy przyjemność realizować. 
Wszystkie projekty są naszego autorstwa i każdy z nich jest zarządzany za pomocą panelu administracyjnego CMS (Content Managment System), dzięki temu występują niskie koszty zarządzania i utrzymania strony www.
 

Serwis internetowy i sklep Entecafe.pl

"entecafe.pl" to oprócz kawiarni także internetowa cukiernia w której można zamówić przez Internet dobrej jakości ciasta. 

Serwis został wykonany w technologii PHP i Java Script oraz Ajax. Dzięki wdrożonemu systemowi do zarządzania witryną (CMS) zarządzający sklepem może zarządzać bazą produktów (dodawanie zdjęć, opisów, cen), obsługiwać zamówienia realizowane elektronicznie.

tagi: beza grzechu warta, cukiernia internetowa, brownies,

Przeczytaj więcej Zobacz serwis www

EurosEnergy

Strona firmowa producenta rekuparatorów i pomp ciepła, firmy Euros Energy Sp. z o.o. Serwis został wyprododukowany w technologii PHP/Js. Jest 100% kompatybilny z tabletami i smartphonami. Dzięki wygodnemu panelowi do zarządzania treścią cała realizacja stanowi ważne narzędzie handlowe dla firmy.

Przeczytaj więcej Zobacz serwis www

InPharm (2013)

Serwis internetowy dystrybutora leków rynku równoległego InPharm Sp. z o.o. wykonany w technologii PHP i Java Script. Dzięki wdrożonemu systemowi do zarządzania witryna (CMS) naszego autorstwa, klient może zarządzać bazą leków (dodawanie zdjęć, opisów, PDFów, XLS oraz DOC) w prosty sposób bez konieczności posiłkowania się sztabem osób.

tagi: import równoległy leków, rynek równoległy, tanie markowe leki, 

Przeczytaj więcej Zobacz serwis www

Sakces

Strona firmowa importera wyrobów galanteryjnych z Włoch, Francji i Chin. Projekt graficzny autorstwa SkyGroup wraz z panelem do zarządzania treścią (CMS). Dzięki temu możliwe jest zarządzanie galeriami i kolekcjami - publiczne oraz dostępne po zalogowaniu.

Przeczytaj więcej Zobacz serwis www

Serwis firmowy MetroInternet

Zobacz serwis www

LCDVF Polska

Zobacz serwis www

Climatechnics

Zobacz serwis www